1116

Catering

  Za kompleksową organizację imprez okolicznościowych odpowiada nasz parter firma Grand Catering. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych eventów, począwszy od imprez kameralnych po masowe przedsięwzięcia.

 

Świadcząc usługi cateringowe kierujemy się utrzymaniem wysokiej jakości standardów pracy i obsługi, współpracujemy ze sprawdzonym i wykwalifikowanym personelem, co wpływa na sprawny przebieg cateringu i zadowolenie klienta. Bardzo duże zaplecze cateringowe i sztab ludzi dedykowanych do realizacji przyjęć, gwarantują sukces i niezawodność w działaniu. Posiadamy rozbudowane zaplecze mobilne, co pozwala nam podejmować się realizacji kilku imprez w jednym czasie.

W naszym działaniu charakteryzujemy się również bardzo dobrym zrozumieniem potrzeb klienta, co w konsekwencji umożliwia nam realizację jego wizji w oparciu o nasze szerokie doświadczenia. Wyśmienite potrawy, elegancja oraz nowoczesne aranżacje sprawią, iż każde organizowane przez nas przyjęcie stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Zapraszamy na stronę www.grandcatering.pl na której znajdą Państwo więcej informacji o nas i o naszych dotychczasowych realizacjach.

Zachęcamy do współpracy!

Kalina Tarasiuk
698 822 188